| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cum imi aflu nr de tel vodafone? Am o cartela si nu am credit pe ea cand sun la relatii cu clientii imi spune ca perioada de valabilitate a creditului a expirat...Am folosit toate combinatiile.Am dat sa trimit mesaj cu sunama si mi se spune ca numarul nu e scris corect dar am scris corect numarul si national si international.Am format si numarul simplu am format si cu 00 + prefixul tarii + numarul de telefon fara 0...alte variante aveti?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai...te-ai gandit sa-ti reincarci cartela si sa suni pe cineva?

Răspuns utilizator avertizat