| Diana7383 a întrebat:

Cum imi pot afla parola de la youtube?
am folosit Gmail.

4 răspunsuri:
| Ovy81 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, m-am autentificat pe you tube folosind gmail, dar dupa un timp nu l-am mai putut accesa>am incercat sa-mi aflu parola dar degeaba, cred ca singura solutie e sa-ti faci un nou cont si sa-ti scrii parola undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cryingcrying

| Turc a răspuns:

E chiar simplu happy
Deci...incercatzi sa punetzi parola userului vostru pana cand sub "Conectatzi-va" va aparea "Nu vă puteţi accesa contul?", dati click pe "Nu vă puteţi accesa contul?", scrietzi-va yahoo'ul/user'ul la "Nume de utilizator sau adresă de e-mail", dupa ce ati scris yahoo'ul/user'ul dati "Submit", iar la sfarsit "Introduceţi caracterele pe care le vedeţi în imaginea de mai jos."
Sper sa va fie de folos happy.
Cu placere

| Ida_Andreea_1994 a răspuns:

Am postat cateva video-uri pe youtube, si vreau sa sterg unul... dar problema a ca mi-am uitat gmailul (cu gmailul m-am conectat pe youtube) si nu stiu cum sa fac... si mi-am schimbat si telefonul... deci chiar nu stiu cum... va rog daca stiti spuneti-mi.