| RandyOrton90 a întrebat:

Cum impresionez o fata?
Aceea fata e draguta si cand fac unele chesti amuzante rade si se uita la mine.
S-ar putea sa ma placa?
Funda

Răspuns Câştigător
| Loola_9927 a răspuns:

Depinde cred de la fata la fatawinking
Eu sper sa nu faci chestii prea "amuzante",ca sa nu cumva sa te considere un bufon.
Daca tu o placi, si in subconstientul tau te dai putin la ea, s`ar putea, instinctiv sa-ti raspunda cu aceeasi moneda!happy
Deci, da`te putin la ea si vezi cum reactioneaza.
Eu ma foloseam de chestii de genu sa ma dau la baieti: " IUBIRE, ce mai faci? " Si ma adresam asa lor.Si daca imi raspundeau la fel, era clar.
Poate poate iese ceva.
Eu iti urez succes oricum!happy
fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa spunem si asa...dar trebuie sa ii demonstrezi ca o placi, nu stiut invit-o si tu undeva. succes

| RandyOrton90 explică:

A si apropo am 12 ani facutzi pe 12 feb si ea este mai mare ca mine ca a facut 12 pe 4 decembrie big grin