| anonim_4396 a întrebat:

Cum inlocuiesc culoarea alba a pagini cu alta pe care o vreau eu din microsoft word 2007 si sa-mi iasa culoarea respectiva la imprimanta?

2 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

In al treilea meniu din word, in engleza "Page Layout" este un buton unde scrie "Page color". dai click si iti apar multe culori, iar daca aceste nu iti convin, dai click pe "more colors" si iti alegi tu singura culoarea paginii.

| LOLA33 a răspuns:

Poi am dat asa dar nu vrea sa scoata imprimanta pagina color.