| anonima4all a întrebat:

Cum iti dai seama ca iubitul va iubeste cu adevarat? cum iti dai seama daca si tu il iubesti cu adevarat?

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Plange pentru mine, plang pentru ea.hee hee ma iubeste si o iubesc. big grin big grin

| lenyia a răspuns:

Iei o margareta inflorita si incepi sa rupi petala cu petala zicand:"ma iubeste....nu ma iubeste..."asa vei afla raspunsul.....valabil si pentru tine...ca sa afli ce sentimente ai!
...lasand gluma de-o parte cred ca LALE a raspuns satisfacator...

| Lale_2033 a răspuns:

Pur si simplu simti ca te iubeste. Dupa felul cum iti vorbeste, cum te atinge, saruta. Daca e atent la tine, la problemele tale, daca vrea sa va petreceti timpul impreuna, etc.
Asa cum simti ca ceva nu este in regula, asa simti si cand te iubeste. xoxo

| NoMore a răspuns:

Astepti sa treaa timpul.
Sau stati 2-3 luni departe unul de altul. Daca nu ti-e dor de el. asta e.

| baby_4263 a răspuns:

Fiecare are modul lui de a iubi. Daca iti pasa de celalalt, daca ii simti lipsa cand nu e langa tine, atunci e iubire.Eu una nu cred ca iubirea se masoara in cadouri, in chestii materiale... pur si simplu o simtihappy