| Bixx a întrebat:

Cum iti imaginezi in desen legat de marijuana si campania "spune nu drogurilor"? vreau ceva inventiv

Eo am desenat pe fundalul acela in rosu-galben-verde o masa in umbra niste fum si multe pungute de droguri... nu trebuie sa fie injectii dar se poate strecura vre'una. Tot ce am facut e in creion si culori [decat fundalul]. dar trebuie in acuarela... Hellp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa atunci cu heroina. e cel mai periculos drog posibil... ai multe de desenat/scris despre

2 răspunsuri:
| Bixx explică:

Eu ma refer la droguri legale sau mai putin legale, periculoase sau mai putin periculoase...
Drog sa fie, si da, m-am grabit si am scris injectii in loc se seringi... :")...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injectii? sau seringi? in primul rand nu are treaba marijuana cu drogurile injectabile. in al doilea rand marijuna e mult mai putin perciuloasa decat alcoolul. deci mai bine alegi ca drog alcoolul sau heroina. esti una din pustoaciele in capul careia i`a fost bagat faptul ca marijuana ucide? dude fa`ti un joint si apoi mai vorbim.
Spuneti da drogurilor psihedelice! spuneti nu alcoolului si narcoticelor