| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti exprima iubirea unui baiat?

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Fii alaturi de el la bine si la greu, vorbeste cu el cand e trist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Spunandu-i "te iubesc", dar nu in prostie.
2. Chiar daca nu e felul tau, fii afectiva cu el. (iti spun din experienta, sunt o fire mai rece, iar din cauza acestui lucru fostul meu iubit a renuntat, crezand ca mie nu imi mai pasa. Apoi, ce sa ii explic ca nu e asa, prea tarziu)
3. Rasplatindu-l pentru fiecare gest frumos ce il face pentru tine. Totusi, el s-a straduit, macar un pupic merita si o vorba buna.
4. Nu iti bate joc de el si nu il insela, nici in gluma sa nu faci asta.
Bafta, sa ai o relatie frumoasa!