| rena33 a întrebat:

Cum poti face ca un baiat sa iti cunoasca iubirea adevarata?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca un barbat iubeste cand are suficienta incredere intro femeie,desigur poti place pe cineva =atractie fizica sexuala sau poti chiar sa simti ceva dar pentru a simti puternic trebuie persoana aia sa aiba incredere in tine, sa nu uitam de prima ea care imprinteaza celalente relatii,daca el a fost dezamagit,tradat greu mai crede in cineva pentru ca indentic acelasi zone se activeaza, adica cand ti sete si bei apa sunt acelasi zone in creier indiferent ce bei tu, indentic e si cu iubirea, doar ca acuma vb de memorie emotionala mai puternica la barbati pentru ca noi ne credem lipsiti de sentimente si ne doare a naibi de tare suferinta iar creierul ne aminteste mereu de asta, creierului nu-i plac chestile depresive el vrea recompenese nu traume

| rena33 explică (pentru RAY):

Multumesc! dar cum sa il fac sa inteleaga ca eu am intentii serioasa?

| RAY a răspuns (pentru rena33):

Depinde de el, cum e, daca e un badboy find invatat cu viata e foarte greu pentru ca anturajul, obisnuinta lau adaptat, daca e baiat cuminte va vi mai usor pentru ca nu sunt obiisnuti cu viata si cred cam orice

| LoveSleep a răspuns:

Doar după 18 ani poți.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cele 4 intrebari ale tale, am inteles ca esti impreuna cu un baiat pe care nu il iubesti, in schimb tu vrei ceva serios cu unul care e departe de tine si nu iti impartasdste sentimentele sau nu are incredere in tine. Acum, asta am inteles eu, poate gresesc, dar daca e asa e o poveste incurcata, incurcata de o fetita de16 ani care crede ca stie ce vrea dar de fapt habar n-are ce e corect, ce e gresit, si cat de confuza e.

| rena33 explică (pentru anonim_4396):

Da1sunt foarte confuza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca vrei ceva serios.

| Kenya a răspuns:

O dovedesti in cele mai grele momente ale lui.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sincer nu stiu, daca el nu simte si o simti doar tu, e greu sa il faci sa isi dea seama. Ia-ti inima in dinti si spune-i ca il iubesti cu adevarat, saca nu accepta, imi pare rau, dar nu simte nimic pentru tine.