| Pamflezistul a întrebat:

Cum mai stati cu dezapezirea prin localitatile voastre... pe la care dintre voi se potriveste pamfletul asta: http://www.alinfarcas.ro/2010/02/08/iarna-pe-ulita-2010- version/?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Aseară a m dat zăpada merge greu nimeni nu se bagă pe lucrare

2 răspunsuri:
| flavius1921 a răspuns:

In Timisoara nu prea e strop de zapada, mai ales pe strazi, la noi nu prea a nins mult dar ne-a ajutat si soarele pentru ca s-a topit happy

| Pamflezistul explică:

@flavius - fericitilor de timisoreni! noi inotam p-aci, in maneti si apa!

@cristi - cunosc situatiunea! am fost acolo... happy