| Cristian226 a întrebat:

Cum mâncați pizza la restaurant? Cu mana sau cu tacâmurile?

33 răspunsuri:
| Cristian226 explică (pentru NunuNini):

Nu compari pizza cu supa. Dacă sunt acasă mănânc cum vreau eu. La KFC de ce mananca toată lumea cu mana? Nu cred ca am văzut pe cineva acolo cu tacâmuri. Sau tu când îți faci acasă un sendvis îl mănânci cu tacâmuri? Sau când ești în oraș și cumperi o plăcintă sau un covrig de la patiserie ai și tacâmuri la tine? Și popcornul, alunele, semințele le mânanci cu tacâmuri?

| PIayWithFire a răspuns:

Cu mana daca are blatul mai subtire ca foaia de ziar, in rest cu tacamuri.

| ALM2000RO a răspuns:

Cu mâna happy