| ancutza_7147 a întrebat:

Am vorbit cu niste amici mai mari de ai mei si am stabilit sa mergem in oras sa mancam o pizza.
Problema mea ar fi qa nu ma prea descurc cu tacamurile mai ales cand vine vorba de pizza e toata asa mare si rotunda nici nu stiu de unde sa tai.
Mergem la un restaurant ei fiind mai mari stiu cum ce, nu as vrea pur si simplu sa iau cu mana m-as face de ras.
Ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| dede_4428 a răspuns:

De obicei pizza se mananca cu mana blushing Poarta-te natural pentru ca nu ai de ce sa te faci de ras oh go on
Succes:*