| rotrezestete a întrebat:

Mancati ca tarzan sau mancati ca la restaurant?
(acasa la voi)

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mananc civilizat in familie, mai putin civilizat cand mai imi scapa un Snikers la birou sau niste Lays-uri bunehee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

O data dobandita deprinderea de a manca cu cutitul si furculita, aceasta devine o a doua natura si nu mai poti regresa la "Tarzan".

| anad a răspuns:

Nu cred ca mai mananca cineva cu mana ca Tarzan. Poate in familiile foarte sarace sau acei ce sunt cu nevoi speciale si nu au discernamant.

| Barajag a răspuns:

Mananc ca o ursoaicalaughing(cu labutele)hee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Mananc normal big grin Nici ca la restaurant cu furculita, cutit si alte minuni laughing Dar nici ca tarzan laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Acasa cat si la restaurant mananc cum m-a invatat mama. laughing nu stiu de unde este mentaliatatea asta ca la restaurant trebuie sa mananci diferit de cum o faci acasa. fiecare are nasul in farfurie la el nu sta sa te priveasca pe tine cum bagi in gura.

| Silvia a răspuns:

Mananc ca canibalalaughing. Ignorati cacofonialaughing.

| Roby67 a răspuns:

Eu mananc tot timpul ca Tarzan la restaurant.

| liliana83 a răspuns:

Oricine spune ca mananca si acasa la fel ca la restaurant nu il cred. pai dupa o zi de serviciu vii acasa intri direct in bucatarie obosita pregatesti de toate si mai mananci ca la restaurant? nu cred. eu una nu-mi mai vine sa mananc ca la restaurant. daca nici acasa nu pot manca intr-un alt mod (ca tarzan) atunci nu e de bine. si chiar daca as avea o persoana sa-mi faca de mancare toata ziua eu mananc tot asa cum i-mi vine mie mai comod. ce naiba doar sunt acasa nu la restaurant.

| kanajambe a răspuns:

Ca tarzan mananc mancarurile foarte bune, alea super-mega-ultra-apetisante, savurez o mini ciocolata in jumatate de ora si dupa is numai ciocolata la guralaughing
daca sunt cu persoane 'caterinca' imi permit, daca nu Sunt civizilatabig grin

| GrigoreVarlam a răspuns:

Mananc ca un om normal, civilizat, amuzant ce zici tu acol "mancati ca la restaurant" ce la restaurant se mananca intotdeauna civilizat, te asigur ca se mananca si ca "tarzan" vorba ta laughing

| Klara a răspuns:

Cand mi-e foame, mananc ca "dacii", direct pe covor sau unde apuc.

| adi a răspuns:

Acasa mananc ca la restaurant, iar la restautant mananc ca tarzan. happy

| eugem35 a răspuns:

Mananc ori unde asi fi la restaurant daca am bani iar acasa imi gatesc ce este mai bun

| babygyrl a răspuns:

Cum da Domnul depinde de situatie, daca sunt grabita sau nu dar de obicei termin masa fff repede. Nu imi trebuie 15 min.

| Jonathan a răspuns:

Mereu mi-a placut sa mananc mancaruri apetisante si de bun gust.Depinde si de ocazie dar in general mananc ca la restaurant.

| rotrezestete explică:

Ma refeream si la alte aspecte, mancati ca sa va saturati stomacul, sau mancati ca sa socializati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, mananc ca un Tarzan in miniaturabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna laughing mananc normal thinking sau poate doar mi se pare mie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu consider ca daca te respecti ca persoana trebuie sa fii la fel oriunde, chiar si in intimitate, de ce sa fii cu doua fete?
Eu mananc la fel oriunde pentru ca imi place sa fiu,, rafinata", sa ma respect ca sa fiu respectata si de ceilalti.No comment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca la mama acasa.