| anonim_4396 a întrebat:

Cum merge anul vostru?

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Incepuse bine inca din prima zi de pe 1 ianuarie, evoluase frumusel si pe toate planurile aproape eram implinit, nu asteptam decat o evolutie a lucrurilor bune, vine martie si se declanseaza nebunia mondiala si aici mi s-a taiat filmul, m-am redresat rapid psihic, nici n-am fost afectat cu ceva de fapt, nici nu realizez cand a venit luna iunie, inca putin si vine 2021 deja. Per total a fost ok, se putea chiar mai rau de atat, nu am de ce sa ma plang.

| Sofer a răspuns:

La mine merge bine și acum. Exact la fel ca înainte de covid.

| zurick a răspuns:

Este bun pentru cineva?
Acum chiar sunt curioasă.

| siriusblack98 a răspuns:

Sincer il astept cu nerabdare pe 2021.La mine an mai prost ca asta a mai fost doar 2013.Sau tot pe acolo ca si ghinioane.

| JicaContra a răspuns:

Lent, cate o zi pe zi big grin

| Dalmore a răspuns:

Cred că toată lumea e destul de stresată și dată peste cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai prost an posibil.
A-si vrea sa ma întorc cu drag la 2019.

| Elelei a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar dupa 2019, vine iar 2020.

| anonim_4396 explică (pentru Elelei):

Mda.Dar macar mai am un an de liniște

| Reghqen a răspuns:

Sincer a început rău și continuă din ce în ce mai rău rolling on the floor
sper că o să se amelioreze situația.

| Elelei a răspuns:

I-as da "skip". Oribil an din toate punctele de vedere.