| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost anul vostru? Ce ati invatat in 2017?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Europa reimprospatata. franta cu interzisele si radare de toata jena din 30 in 30 km cate unul, Germania cu parcari mici si sistem precar de a plati taxa de autostrada. Belgia si luxemburg fenomenale, elvetia cu miros de balegar facut de vaci, portugalia zici ca e Romania, UK cea mai misto si Spania unde am baza firmei

| GoldenZenith a răspuns:

Bunicel.
Nimic din ce nu știam deja.

| LoveSleep a răspuns (pentru GoldenZenith):

Te-ai îndrăgostit de unul cu burtă de 30 de ani obsedat de Arsenal și te-a refuzat, mie îmi pare o realizare majoră.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu esti normal rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru LoveSleep):

Îmi place când mă bagi in seama aiurea să-mi arăți cat de inteligent ești. Poate mă îndrăgostesc de tine.
day dreaming hai, mai zi!

| HazelEyes77 a răspuns:

A fost un an cu provocari interesante, cu obstacole dar si cu satisfactii in acelasi timp. Ca idee am invatat sa i pretuiesc mai mult pe cei dragi, sa iubesc si sa traiesc cu intensitate fiecare clipa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul bun. Am inceput sa muncesc ceea ce visam de mic copil. Am vizitat cateva locuri frumoase. Prietena inca ma suporta laughing. Sunt sanatos. Ce naiba pot sa vreau mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unic.

| AdrianVoicu a răspuns:

De rahat, ca oamenii imi provoca diare

| Victor453 a răspuns:

Au fost momente placute si urite, cum n-ar trece, asa e viata
sa invat ceva, ah da la scoala multe lucruri nefolositoare

| Raniaa a răspuns:

Mişto.
La câte piedici am avut, am învățat să sar coarda perfect.

| LavanderDreams a răspuns:

Pe scurt:
Am trecut peste cea mai grea perioada din viata mea pana acum happy