| tonyc7 a întrebat:

Cum o fi mai bine sa fii? Un barbat scund si maruntel sau unul inalt de 2 metri, burtos si cu corpul voluminos?

23 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valeleu frate alta varianta mai buna nu ai?

| RAY a răspuns:

Vad ca avem o mare ipocrita in comentări, contează sa iți îmbunătățești condiția, indiferent de ce ai fii viata nu consta in femei sa știi, decat cu o vipera mai bine singur

| Violleta2022 a răspuns:

Preferabil unul foarte inalt si subtire, cu trup atletic.
Sansele sa gasesti un barabt f inalt si burtos sunt minime, dar sunt enorm de multe cazuri reale cu barbati micuti de statuar si foarte grasi.

| tonyc7 explică (pentru Violleta2022):

Alege intre variantele expuse de mine. Ce ai raspuns tu stiam si eu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru tonyc7):

Sorry, am ales deja ce am acasa: unul foarte inalt, cu trup atletic (fost sportiv de performanta).

| tonyc7 explică (pentru Violleta2022):

Bravo! Dar anii tot trec, trupul tot o sa ii imbatraneasca maine-poimaine! Chiar daca a fost sportiv de performanta!

| Violleta2022 a răspuns (pentru tonyc7):

Anii au trecut, suntem deja trecuti de cinzeci si vad ca ne-am pastrat inalti si subtiri amandoi. Inca facem sport zilnic si ne hranim sanatos, ca nu ne mai permitem sa mancam porcarii, ca sa ne imbolnavim.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mare, tati.
Cand nu-ti convine sau nu intelegi, te impui. Te crede oricine, chiar daca nu ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bărbat bun la suflet, care să te iubească cu adevărat și să te facă împlinit. Aspectul fizic nu contează, fiecare este diferit. Faptul că natura l-a făcut să fie scund sau înalt e pur și simplu întâmplător, nu trebuie marginalizat nimeni. Sufletul îl caracterizează cu adevărat. Uită-te la cum îi este inima!

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar totusi unii se simt frustrati de felul in care arata. Dintre cei doi dati exemple de mine, care crezi ca se simte mai nemultumit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tonyc7):

Din păcate acestă frustrare este din cauza societății. Există niște stereotipuri atât de greșite și totuși atât de bine înrădăcinate chiar din secolul al XIX-lea, încât doar cu timpul, realizările conștiinței fiecăruia și cu bunul Dumnezeu se vor estompa și astea. Dacă vrei să faci o schimbare, atunci gândește-te dacă vei fi mulțumit cu ea sau nu. Dacă vei fi mulțumit cu schimbarea ta (mă refer fizic), atunci go for it. Dacă nu, atunci nu te schimba dacă vei fi nemulțumit. Oamenii te vor judeca oricum, fie ca ești arătos sau nu. De exemplu și fetele frumoase de pe net mai sunt judecate. Am observat asta...
Este alegerea ta ce vrei sa faci. Nu te lăsa influențat și nicicum să îi lași pe alții să decidă pentru tine. Ca să îți zic un secret, toți avem imperfecțiunile noastre (da, toți). Important e să ai sufletul curat, spirit de fier, capul sus și înainte. Totul va fi bine!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ar fi rusine sa scriu asemenea ipocrizi

| Silviu0792 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eventual si un medic chirurg pentru timid sa isi ia inima in palma asteptandu-si consoarta big grinlaughing))MOOR

| Silviu0792 a răspuns (pentru tonyc7):

Si la ce te ajuta asta in loc sa te preocupe ceva serios pentru tine o arzi ca tristu pe TPU...ce viata

| tonyc7 explică (pentru Silviu0792):

Intrebam de curios, am unii cunoscuti cu aceste semnalmente si as vrea sa stiu cum se simt ei pe baza a cum s-ar simti altii daca ar fi in pielea lor. happy

| Silviu0792 a răspuns (pentru tonyc7):

Intr-un fel e rau in altul nu pentru acest gen de persoane printre care si eu ma enumar, mai putini banii aruncati pe basini de diva de la coada vacii care are asteptari mult prea mari de la un baiat din punct de vedere fizic pana la cheia care o baga in contactul unei masinii

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu faci parte din categoria fetelor fara pretentii care se cupleaza si cu Igor cocosatul?

| Lukasssz a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin,, mai bine".
Daca scopul este sa te integrezi standardelor contemporane (toxice) atunci varianta a doua.
happy

| LostForForever a răspuns:

Aleg sa fiu așa cum sunt eu cu adevărat cu bune și rele nu ma schimb pentru nimeni și nimic in viața asta.

| Silviu0792 a răspuns:

De 5-6 ani nu se pune un moderator bun pe site-ul asta sa nu se mai posteze intrebari pus sub n forme cu acelasi subiect pe care s-a dat verdic de n ori sa zic asa ....sunteti unii pe aici de cereti consiliera psihologica pe moca, mai bine v-ati duce la specialisti daca va doare ceva

| tonyc7 explică (pentru Silviu0792):

Ai inteles gresit daca ai impresia ca eu ma regasesc intr-un caz ori in celalalt! laughing))

| Osamorsimgur a răspuns:

Cel mai bine e să fii dotat la penis, și atunci nu mai contează că ești scund, inalt, mușchiulos, gras...eu de exemplu sunt un gunoi pe care îl aduni de pe strada.