| claudiuflorin a întrebat:

Cum percep viata Varsatorii? Cum gandesc, ce vor? Zodia varsator este foarte buna in viata realizeaza ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Varsatorii sunt persoane ingenioase,meticuloase,dar sunt de felul lor singuratici. Uneori si in cuplu sunt singuratici. Ei se impaca foarte bine cu ei insisi si de multe ori nu mai cauta compania celorlalti! Ca soti, daca nu gasesc perechea din zodiile compatibile (gemeni sau balanta) sunt greu de suportat, ca sunt carcotasi si obositori prin dorinta lor de perfectiune. Combinatia cu leul si racul este dezastruoasa!

1 răspuns:
| DiavoloG a răspuns:

Varsatorii pana in 16 februarie de fapt sunt capirocrni(desi majoritatii nu ii convine, asta este de fapt adevaratul zodiac, ma regasesc foarte bine la capricorn)! Percep viata intr-un mod realist, practic, deloc sentimental! Ma intereseaza foarte mult partea materiala a vietii si in general obtin absolut tot ce vreau, dpdv material! Uite, de exemplu cel mai bogat om din lume este Carlos Slim si este tot varsator (Capricorn dupa noul zodiac)! Am uitat sa spun ca sunt foarte razbunator(scorpionul e mic copil, o barfa doua) eu sunt in stare sa ii platesc inzecit celui care mi-a facut vreun rau! Varsatorii sunt de fapt vechii pesti, aia sunt aiuriti, nu stiu pe ce lume traiesc, considera ca trebuie sa isi iubeasca dusmanii laughing, nu le pasa de bani, nu se gandesc la actiunile lor pe termen lung, pentru ei totul este o pleasca, vor sa castige mereu ceva imediat si asta ii face sa piarda foarte mult pe termen lung!