| picea a întrebat:

Cum poate un barbat sa iubeasca doua femei, multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Da poate, am amicii care are si nevasta si amanta si imi zicea ca le iubeste pe am2 la fel de mult
chiar si eu iubesc 2 persoane sotu si...big grin

3 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Pai in religia musulmana ar fi OK, dar dupa dogma crestina, ar fi o prostie.Deci daca e crestin este o problema

| oana_8373 a răspuns:

Era o chestie ce am citit-o odata: pentru ca tine prea mult la sotie, ca sa nu o ''deterioreze'', mai are si o amantalaughinge imposibil sa iubesti 2 persoane in acelasi timp, parerea meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o inima mare... si mt iubire d oferit se mai ant