| chiftelutacrocanta a întrebat:

Pot mai multi barbati sa iubeasca o femeie nebuneste? Pot mai multe femei sa iubeasca un barbat nebuneste? Sau doar un barbat poate sa iubeasca o femeie nebuneste si doar o femeie poate sa iubeasca un barbat nebuneste? De exemplu daca un barbat iubeste o femeie nebuneste poate un alt barbat sa iubeasca aceeasi femeie si fiecare barbat sa fie convins ca el o iubeste pe acea femeie cel mai mult si nimeni nu o mai iubeste pe acea femeie mai mult ca el? Pot doua femei sa iubeasca nebuneste un barbat si fiecare femeie sa creada ca ea il iubeste pe acel barbat cel mai mult si nimeni nu il mai iubeste pe acel barbat mai mult ca ea?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile vad in barbati interese materiale nu iubire iar barbati vad in femei sex

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa iubesti cu adevarat 1 singura persoana, celelalate iubiri sunt false, fiind alt fel de iubiri: de bani, de distractii, de amuzament, de sex, de posesiune samd.