| adynutza_8297 a întrebat:

Cum pot află dacă cineva a blocat o persoană pe Facebook? Adică dacă un prieten a blocat o fata pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Tu nu poti afla.Doar daca il intrebi pe acel prieten si iti confirmă.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pui acea fata sa-l caute pe prietenul tau. Daca nu-l vede, atunci inseamna ca i-a dat block.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu, da search pe facebook cu numele lui si nu il gaseste nicaieri. Asta nu inseamna ca prietenul respectiv si-a sters contul ci ca i-a dat block.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți să afli tu. Dar, persoana care a primit block nu o să o mai găsească pe facebook.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca a blocat-o, nu ii mai vede profilul.