| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla numarul necunoscut acela cu #31#?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti singur. Doar cu plingere la Politie daca te deranjeaza des si telefonul tau pus sub urmarire.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti afla un numar necunoscut, il poti afla doar daca mergi la Politie.

| SladeWilson a răspuns:

Eu cand am fost la Vodafone si am intrebat daca pot sa imi spuna mi-au spus ca numai cu ajutorul politiei se poate afla.

| nicoalusoby a răspuns:

Daca ai abonament poti cere de la operator un fel de desfasurator cu toate numerele care tea sunat in luna respectiva daca nu trebuie sa faci plangere la politie insa nu o sa iti dea prea mare importanta.

| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Cred ca doar daca mergi la ei adica la Orange sau in ce reatea esti doar ei pot sa descopere numarulhappy