| VibeTrix a întrebat:

Cum pot avea firele de par mai subtiri?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Cand altele isi smotocesc alea 3 fire ca sa scoata un coc sau o coada si folosesc n produse care sa le ridice parul de la radacina, tu vrei mai putin volum?
Stai linistita, ca ai o viata intreaga inainte in care o sa-ti cada.
Si eu am volum mare, dar cand il aranjez sta super. Mereu primesc complimente pentru par. Niciodata nu mi-am dorit sa fie putin. Pot sa-mi fac orice tip de coafura.

43 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Bwuahah,pai asa imi pot lua si eu, dar eu vreau gatita.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Creata? happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Scuze pentru spam happy

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

happy

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Hahaha,nu-i nimic laughing

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

E liber la tine în bucătărie?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Asa, ca de inceput de primavada big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Te-ai intrebat daca am, ca sa vezi daca e liber sau nu? Glumunind putin, acolo ai spatiu pentru creatia ta.

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

Te-ai risca mâncând ceva gătit de mine? Sunt destul de diabolică. xD

| Lawliet14 a răspuns (pentru Satango):

Aww! Future perfect wife. Wife material!

| Croampa a răspuns:

Crede-ma, nu vrei asta

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Ador tipele diabolice! Cat despre mancare, daca o faci gustoasa, o voi devora spre multumirea ta!

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

laughing