| alkexaalexandragirl a întrebat:

Cum pot completa Peer Review pe IMVU fiindca am auzit ca se pot obtine credite din asta?

Răspuns Câştigător
| ixVodKa a răspuns:

Trebuie sa ai minim o luna de joc si varsta 18+. Intrii pe www.Imvu.com si te loghezi apoi : Credits-Earn Credits-Review Products. Dai apoi "View in 3D" si " No issues - product meets IMVU Virtual Goods Policy". Astepti 30 de secunde si dai " Submit Vote". Primesti 5 credite la 30 de secunde.

| qMonsterrr a răspuns (pentru ixVodKa):

Am incercat. M`a dus intr-un room cu 3 pereti pe care scria '' peer review'' Dar nu am primit nimic. thinking

3 răspunsuri:
| LiteraPublica a răspuns:

Click aici (pentru a incepe peer review-ul care iti poate aduce pana la maxim 2500 credite pe zi! [Din pacate creditele folosind aceasta optiune se obtin foarte greu, mai exact 5 credite la fiecare 30 secunde] : http://www.imvu.com/peer_review/