| infinitelove a întrebat:

Cum pot creste la talking si likes... la o pagina de facebook?
funda!

4 răspunsuri:
| bozoglud a răspuns:

Pai le spui prietenilor sa0ti dea like si sa iti recomande pagina. Sau mai postezi linuk paginii pe alte pagini. Cel mai bine e sa pui la inceput vreo 5-6 admini..ca sa le dea cerere prietenilor lor..si dupa ii scoti din functie..cum se numeste pagina ta? da-mi link-ul si iti fac rost de cateva like-uri. Fundabig grin?

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Îți rogi prietenii să îți dea like, și le zici să zică și altora. Roagă alte pagini să îți facă publicitate.

| Georgiana_Nae_1999 a răspuns:

Sa Faci Multe Like`uri:
Multa Publicitate Cu Alte Paginii.
Si Sa Cresti La Talking.:
Posteaza Multe Poze Jocuri,,, .....etc!

| infinitelove explică (pentru bozoglud):

Http://www.facebook.com/SentimenteNesfarsite asta e pagina...am avut una de 2.200 dar mi-a furat-o :(