| Anablondyi a întrebat:

Cum pot da de persoane noi pe facebook dar dintr-un singur oras ( nu stiu numele respectivului ) dar vreau sa caut toate persoanele din acel oas happy cum fac? dau funda la cine imi explica happy

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Dai sus la "cautare" orasul respectiv, apoi iti va aparea in stanga sus ce vrei sa cauti, persoane, pagini, dai click pe persoane si iti apar toate persoanele din orasul respectiv... toate care si-au trecut orasul la informatii happy. daca persoana pe care o cauti nu are trecut orasul la informatii, nu o vei gasi.

Spor la cautat!

1 răspuns:
| Guest_2089 a răspuns:

Deci cum ca nu am inteles!