| cristipetra a întrebat:

Cum pot face la internet fisierul locar area conection
? pentru internet deoarece asta miau sugerat cei de la rds din cauza errori 769!

Deci va rog ziceti cum fac "local area conection" Raspuns urgent! Dau fundita! Am uitat sa mentionez ca nu am driver!

Răspuns Câştigător
| Realtuning a răspuns:

Salut. Deci te duci la START -> All Programs-> Accesories-> Communications-> Network Connections iar in partea stanga ai " Create a new connections " (valabil la windous XP) la alte windousuri cauta Network Connections si dai acolo la creaza conexiune noua

2 răspunsuri:
| cristipetra explică:

Ok si in continuare unde dau am win xp pana la creation... am inteles mai departe?

| Realtuning a răspuns:

Mai departe dai NEXT -> Connect to the Internet ->Chosse from a list etc... si dat tot asa cu setarile care le au la RDS ( eu am Clicknet )