| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta URGENT! De cateva zile tot am probleme cu netul, nu stiu ce are dar imi tot face figuri adica merge numa cand vrea, mentionez ca netu merge in zona mea doar la mine face figur, mi-am dezinstalat placa de retea si tot asa, am reinstalat windows-ul si degeaba am bagat si windows 7 si tot asa face..Merge numai cand vrea, se ia dintr-o data si nu mai merge si dupa mult timp isi revine si merge aprox. 30 de minute si iarasi se ia..Cand dau la Local Area Conection la status imi apare ca primiesc conexiune dar cand intru pe net nu merge straight face mu inteleg ce ar putea fi..Va rog un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| Gamer2000 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza modemului sau din cauza furnizorului de internet, efectueaza un apel la deranjamente si te vor rezolva! si mie mi s-a intamplat!

| mcdeliric1 a răspuns (pentru Gamer2000):

Am net prin cablu de la TV ADLER. Am sa sun maine la ei ca e luni sa vad poate se rezolva problema, mersii oricum. Dar cum se poate sa-mi faca figuri numai mie si la ceilalti care au net tot de la ei nu?

| Gamer2000 a răspuns (pentru mcdeliric1):

Nu se stie s-ar putea sa fie cablul de vina dar oricum ei te vor rezolva sigur!