| iuandfto a întrebat:

Cum pot face mai multi bani pe ourworld? Incerc sa trec nivelul si imi vand lucrurile dar nu pot. Cum pot sa fac mai multi? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| asdsa a răspuns:

Joci jocuri. apoi, automat iti apar flowuri, cu care castigi obiectec si bani.aaa.sau cumperi happy...sau,cum ai spus, vinde!

3 răspunsuri:
| asdsa a răspuns:

Aaa sau faci challengeuri

| Rebbbeca a răspuns:

Poti sa faci bani pe our prin trei posibilitati:flow(care poti sa-i si consumi), jocuri si sa faci misiuni. Flow poti sa faci tot prin joaca, dans, misiuni si codul care e:
test-mode 42
cryptobiologist(baga-l in fiecare zi)

Ca sa consumi flow si sa treci lvl trebuie sa dai pe nr.

Sper sa-ti fiu de ajutor

| persoanacurioasa a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni sau sa joci jocuri sau sa dansezi asa castigi flow pe care ii consumi si treci nivelul