| iepuras_2362 a întrebat:

Cine joaca ourWorld? nu pot trece de nivelul 1 si nu stiu cum sa fac mai multi bani. Dau funda cine imi zice cum trec de nivelul unu si cum fac bani

Răspuns Câştigător
| Sleeper a răspuns:

Hmmm...am jucat Ourworld mai de mult.
Deci casca urechea:
Daca te uiti in stanga jos,vezi FLOW.
Flow-ul asta il faci cu cat te joci minigame-uri,dansezi, etc.
Daca ai mult Flow, o sa iti apara LEVEL UP deasupra la FLOW.Bagi dupa aia flowu la roata norocului si primesti bani sau daca ai noroc si haine. Daca ai destul flow sa invarti mult,faci level up.
CU cat ai lvl up poti sa cumperi chestii noi, sa te duci in locuri diferite, etc.

acum...
*scoate pistolul*
FUNDA SAU VIATA?