| Chrystyne a întrebat:

Cum pot face pe OurWorld miscari pe care nu le am in meniul ala?
Yo is lvl 39 si am vazut o fata de lvl 27 facand miscari pe care eu nu le am si nici macar nu era rezidenta.straight face
Imi explicati si mie? big grin Fundita tongue

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Pai unele miscari se obtin la Dance-Planet. Dupa ce termini nivelul 4, trebuie sa faci o miscare contra-cronometru. Daca reusesti, castigi miscarea.big grin

| ioana999999 a răspuns:

Pai daca ajungi sa dansezi la chestia aia de dansat pe care pui space si alte lucruri poti sa faci