| MadyBubu89 a întrebat:

Cum pot face rost de useri noi pentru contul "maildirect" (am tot publicat invitatii pe diverse site-uri dar nu reusesc sa aduc oameni in sistem)?

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Maildirect este o pacaleala, multi creduli au pierdut timp inutil cu acest sistem piramidal (in acre castiga doar primii intrati, restul raman cu buza umflata) asa ca e greu sa mai fraieresti pe cineva cu asta. Cred ca e mai bine sa renunti, sa nu te asociezi cu pacaleala asta.