| chri a întrebat:

URGENT! cum imi sterg contul de pe MailDirect?

6 răspunsuri:
| Adella92 a răspuns:

Dai la contact...si pe acolo iti apare anularea contului..si daca dai ok sau da, nu stiu sigur cum mai e, iti sterge contul definitiv.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa il stergi.
Cel putin eu nu am reusit.

| chri explică (pentru OnuOnulică):

Cei de la mail direct chiar te platesc sau e capcana?

| cupydo0n a răspuns:

Se poate. Trebuie sa dai la contact iar acolo bifezi ca vrei sa te dezabonezi sau sa inchizi contul. Doar ca iti cer 1$.

| justbelieve a răspuns:

De ce vrei sa ti-l stergi? am cautat dar nu am gasit, modifica-ti si tu datele de contact.raspunde-mi si mie.a fost vreo problema? ca am si eu cont la ei

| Petreus_Cristi_1990 a răspuns:

Dai la contact...doresc dezabonarehappyatata e tot! m-au zapacit cu mailurile