| Maryana11 a întrebat:

Cum pot gasi un membru pe TPU? Ajutati'ma, sunt de foarte putin timp si nu prea ma descurc.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Comunitatea" http://www.tpu.ro/useri si tastezi numele utilizatorului in casuta de cautare (cea de jos, sunt doua). Sau il poti cauta dupa Rank sau dupa poza. Succes!

| KarmaPolice a răspuns:

Sus de tot scrie "comunitate " dai acolo si-o sa-ti apara lista membrilor in ordine descrescatoare dupa rank. In dreapta se afla o casuta iar dupa casuta un buton "cauta". In cazul in care stii ce nick are acea persoana pe site il poti tasta in acea casuta, daca nu, pui o intrebare pe site ( " ba care esti cutare?) si poate iti va raspunde.