| Nunu_1533 a întrebat:

Am avut mai multe contacte sexuale cu prietenul meu timp de o luna si de fiecare data ne'am protejat iar prezervativul nu s-a rupt. In tot acest timp insa mi s'au marit putin sinii si sfircurile au devenit mai sensibile (nu am avut niciodata asa ceva pina acum) iar azi mi-a venit menstruatia insa fluxul este mult mai redus decit de obicei, nu stiu ce sa cred sad Ajutati'ma va rog.

Răspuns Câştigător
| anitha a răspuns:

Poi eu cred ca este normal dupa ce v-ati...:-dsau iti mai cresc saniiwinking eu sunt din timisoara si am fost la un ginecolog tot din cauza asta si mi-a spus ca sanii mai cresc pe parcuswinkingFundaa?:*

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Apar schimbari hormonale, mai ales daca iei anticonceptionale. Nu-ti face griji, nu sari nici controalele de rutina la ginecolog.

| kokkaina a răspuns:

Deci nu este nici o problema si mai ales ca menstruatia ti-a venit.Este ceva normal ca inainte sa iti vina ai aceste simptome,dureri de sani, balonari de ai impresia ca te-ai mai ingrasat un pic pe la burtica, la unele fete se poate manifesta cu pofte exact simptome de a fi insarcinata sunt simptome normale asa ca stai linistita! totul e ok

| Nunu_1533 explică:

Problema e ca singele e insotit si de niste scurgeri albe asemanatoare cu cheagul, cu care singele se amesteca sad si nu curge atit de mult singe ca de obicei, ce poate fi asta?