| FashionVictim93 a întrebat:

Buna Tpu..va rog ajutati'ma..as dori sa cumpar si eu un fixativ pana in 10 lei as putea gasi la pretul acesta nu am nevoie de foarte mult fixativ chiar foarte putin si as dori denumirea fixativului? multumesc pentru ajutor

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Doreşti să cumperi online? Sau ne scrii adresa.
Fixativ TAFT Volume Power 12, 31 RON

| adriangabor92 a răspuns:

Intensa

| Deliα a răspuns:

Obsesie e f bun si costa 6 lei si cv. sper ca te-am ajutat

| ChowderR a răspuns:

Incearca Syoss happy Nu e scump, si chiar e si bun

| Bibiletz a răspuns:

Fixativ Balea e cam 9-10lei parca.E bun!

| Bibiletz a răspuns:

Fixativ Balea, e mai ieftin de 10lei cam 6-7lei si are 300ml happy

| LauraToaderLauraToaderLauraToader a răspuns:

Fixativul intensa, este un tub alb, si este foarte ieftin cam 6, 50 lei....este foarte bun pe acesta il folosesc si eu si mie mi se pare bun