| alexandra_4619 a întrebat:

Cum pot impresiona o fata daca este cu 4 ani mai mare decat mine?big grin

2 răspunsuri:
| iricool1996 a răspuns:

Incearca sa pari matur si inteligent.Totusi nu exagera, nicio fata, indiferent de varsta, nu poate rezista in fata unui baiat amuzant.Dar nu-i spune bancuri...Stii ceva, fi tu insuti! Daca nu te place asa cum esti nu te merita.

| 12stefy a răspuns:

Pai, stai putin...Tu esti baiat si vrei sa fi cu acea fata sau esti tot o fata dar vrei pur si simplu sa petreci timp cu ea? In orice caz, incearca sa te porti frumos cu ea, sa fi amuzant/a, sa o ajuti daca are nevoie de ceva. Eu cunosc de 1 an o fata cu 4 ani mai mare decat mine si ne intelegem perfect (sunt baiat). Nu in sensu de a fi impreuna dar pur si simplu suntem...prieteni buni. Si nu ne-am certat niciodata happy. Ideea e ca nu trebuie sa o "impresionezi". Trebuie doar sa o faci sa creada ca nu esti cu nimic mai diferit decat ea, desi esti cu 4 ani mai mic/a. Sper ca te-am ajutat happy