| emilia a întrebat:

Ce nume de persoane va plac cel mai mult?
Funda la cele mai frumoase si care, bineinteles, ma vor impresiona si pe mine.
Astept raspunsuri!

13 răspunsuri:
| SugarAndSpice a răspuns:

Lorelai, Ilknur, Carmen si alte nume mai speciale, mai neobisnuite.
Bye

| Bunny a răspuns:

De baietibig grinarius, Andreas, Tomas, Sebastian, Flavius etc.
de fete:Antonia, Miranda, Miruna, Nicola, Miriam, Simona etc.
Sper ca te'am ajutat>big grin

| Bitzy a răspuns:

Izabell, Bell, Flaviu, Otilia, Emilia, Emilian, Alexandra...da...nume simple dar persoana conteaza, deoarece nu dupa nume iti alegi prieteni ci dupa persoana. ok. Sper ca te-am ajutat.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Elianabatting eyelashes (E si numele meu. e destul de rar)big grin Si mai imi plac:
Aylin, Emma, Jasmine, Adela, Maya, Amy, Vanessa, Cristina,
Robert, Claudiu, Bogdan etc...

| Def a răspuns:

Fete: Ailyn, Emma, Crina, Carina, Alexia

baieti: Alexandru, Fabian, Adnan, Arda, Bogdan

| KidOoNh a răspuns:

Poi sa stie sa glumeasca asa cum fac eu sa nu fie neidemanatici si sa aiba simtul umorului

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Emma Linna Elida Alex George Luci
asteas preferatele mele
fundita?big grin

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Pai ca sa fiu sincera imi plac:

fete:
alexandra, emily, deea, miky tonguetonguetonguetonguetongue, elena, georgiana, ana, miley, selena, michi, sabrina, mirabela, mihela

baieti:
flay, alexwinkingwinking, nicuhee heebatting eyelashes, alin(putin) marius, damian(cel mai mult :X:X:X:X:X) si cam atat

fundita?

| DaughterOfDarkness a răspuns:

De fete: Emma, Mara, Daiana, Ilinca, Georgiana, Cristina, Ariana, Ioana, Lily etc.

De baieti: Andrei, George, Mihai, Alex, David, Dany, Tony etc.

| FartsMaker a răspuns:

Emilia, prosta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De baieti -Robert
De fete-Andreea

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Adelina la fete si bogdan la baieti

| DreamLife17 a răspuns:

Imi plac multe big grin iti dau cateva exemple :
de fete : Raluca (preferatul meu love struck),Sandra,Iris,Medeea,Roberta,Laura,Timeea,Daiana (al meuhee hee ),Melissa
de baieti : Denis(preferatul meu love struck love struck),Norbert(al doilea nume preferat love struck),Ersilian love strucklove struck, Lucas love struck, Norbert(il ador smug)si Paul love struck