| Anonim_9586 a întrebat:

Cum pot instala ce am descarcat pentru. sims 3 adica haine si altele? URGENT.va roggggggggg

3 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

www.sims3.com sau vezi ca scrie pe manualul pe care il primesti la joc.

| dEutSa_8892 a răspuns:

De unde ai descarcat tu haine, etc pentru sims 3?straight face...instaleaza simsu...ca ai acolo haine de fete, etc...[ in caz ca alegi optiunea de a-ti creea sg un sims ]...astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le ai in arhive incearca sa le dezarhivezi in locul in care ai instalat sims 3... sau daca nu sunt arhivate copiaza'le acolo big grin
apropo e mortal joculwinking