| Anonim_9586 a întrebat:

Cum pot instala ce am descarcat pentru. sims 3 adica haine si altele?

Răspuns Câştigător
| ToxiKat a răspuns:

Intri asa: Sims3/support/EADM. si in folderul ala gasesti eadm-installer. si instalezi chestia aia...si cu ala poti sa faci update la ce ai descarcat tu... sper ca am fost de ajutor... dupa cum spui tu, ce ai descarcat sunt un fel de update-uri...am si eu asa ceva si cu programul ala am reusit sa le pun in joc...

4 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Le bagi in fisierul de la sims unde sunt hainele "cele originale"

sper sa intelegi, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu. Da click pe toate si install.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu