| Kqzu97 a întrebat:

Cum pot invata engleza casa, fara nici un ban? Am dictionar dar nu stiu cum sa incep! Un tutorial?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Exista manuale speciale pentu asa ceva si sunt in jur de 50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara cartea,, Engleza fara profesor``.
Asculta melodii in engleza, scrie-le versurile si apoi cauta traducerea in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa invat engleza, e foarte folositoare si vreau sa dau la folologie...ne trebuie ceva gen...ghid online roman-englez.sau ceva, eu nu vreau sa dau niciun ban:-p