| DennyxD a întrebat:

Cum pot sa aflu idul unei persoane daca ii stiu hi5-ul? in afara de faptul sa i-l cer...

Răspuns Câştigător
| un copil:x a răspuns:

Ba se poate cu ajutorul site`ului asta:p Http://hi5.bitshare.ro/

Vezi ca este si video.

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu se prea poate sad

doar daca te uiti bine la profil tongue
sau inainte se putea cumva, acum nu stiu sigur daca se mai poate -lasa-i ceva comentarii la poze si poate iti da si acea persoana, si primesti prin email ca ai primit comentarii si iti da si emailul persoanei respective, nu stiu sigur daca merge, dar incearca happy

| Mirela a răspuns:

Uita-te prin "fragmente"adica ce a avut el acolo la "stare" big grin e posibil sa aiba idwinking ca multi il pun acolo sau la sectiunea "about me"unde scrie cateva cuvinte despre el

| paul0013 a răspuns:

Nu se poate sad. doar invers big grin