| Grigoras_Larisa_1980 a întrebat:

Cum pot sa cresc in talcking? Adica sa am mai multe likeuri si comentarii la pagina mea de facebook?

Răspuns Câştigător
| TequilaG a răspuns:

Incearca sa pui poze gen @A iti va lua o inghetata, joaca jocuri cu " fanii ". Cam asta fac eu.

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cred că un prim pas, esențial și benefic ar fi să înveți să scrii corect talking.

Și nu înțeleg de ce te strofoci cu engleza, dacă și un singur cuvânt îl scrii greșit. Nu e ca și cum cuvântul n-ar avea traducere în limba română.