| Olimpiu_Mailat_1982 a întrebat:

Cum pot sa fac pe cineva sa uite un lucru.în 5 min. ceva mentalism!?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mentalism... lol... amuzant

| oglindasultanului a răspuns:

Cu hipnoza, ii poruncesti. Comportamentul oamenilor este afectat de cum li se vorbeste.

| FaraNumePls a răspuns:

Termină cu desenele animate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bata in cap.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta m-am gândit și eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbind cu e/ea despre cu totul alte subiecte.

| alex495 a răspuns:

Il lovesti in cap cu o bata ceva si o sa si piarda cunostiinta cateva zeci de minute. Chestia e ca trebuie sa fi rapid, sa ai bata la indemana rolling on the floor.
PS ai grija cand cade sa nu dea cu capu de vreo bordura/banca/alte obiecte ca va muri

| Hexiled a răspuns:

Ii dai o bâtă in cap

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Daca il hipnotizezi... dar trebuie sa te documentezi si sa inveti mult si bine pana sa fi in stare sa hipnotizezi pe careva

| Dan193 a răspuns:

Trebuie sa-l sochezi cumva. Sa-i faci ceva, un lucru care pe moment sa-i para dezastruos, ca sa fie unicul lucru la care sa se gandeasca toata ziua.