| ioana_5009 a întrebat:

Cum pot sa imi albesc dintii fara sa merg la dentist si fara sa ii stric? ma spal pe dinti o data pe zi

Răspuns Câştigător
| dya a răspuns:

Spalate de cam 2-3 ori pe zi pe dinti cu pasta Sensodyne, mie mi s-au albit incearca si tu si evita pe cat posibil bomboanele si nu consuma dulciuri in excestongue Succeslove struck

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Bunica mea spunea sa ma spal o data pe zi cu bicarbonat!

| love44katyp a răspuns:

Pai mai intrebi.laughing spala-te de 3 ori, dupa fiecare masa principala cate 5 minutewinking si mananca mai multe mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da spalate cu bicarbonat si spalate o data dimineata, la pranz si seara este cel mai important sa te speli! eu nu folosesc nimic sa imi albesc dintii sau chestii din astea ma spal cu pasta normala dar trebuie sa te speli de atatea ori!