| pomirlianu a întrebat:

Cum pot sa imi fac propriul meu site?, cand intru pe google scriu ce titlu i-am dat si vreau sa fie pe pagina, va rog spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

Te-ai gândit că ar trebui să plătești ca să ai o pagină proprie? Așa ar fi avut orice măscărici o pagină personală. laughing

| MadutZzaB a răspuns:

Prin situl asta iti poti face propriul tau site gratuit :http://www.ucoz.ro/? pguid=134539626&gclid=CL7Ax4XvkbwCFYlc3god40cAlg

singurul detaliu ar fi ca atunci cand iti alegi numele site-ului iti va aparea si ucoz, deoarece ei isi fac reclama prin siturile care si le fac ceilalti.