| BubbleGumyy a întrebat:

Cum pot sa imi pun la loc emoticoanele cele vechi? Sau chestia aia cu emoticoanele alea mari...cum scap de ele ca nu gasesc cum sa le dezinstalez.PLS fundita

2 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Start--> control panel-->>add or remove programs si acolo o sa gasesti programul ala unde ai instalat emoticoanele alea.si dai remove

| Deennn a răspuns:

START -> Control Panel (Panou de Control) -> Add or Remove Programs (Adauga sau dezinstaleaza programe) -> Sweet IM -> Dezinstalare.
batting eyelashes