| cristina14 a întrebat:

Cum fac sa-mi i-au emoticoanele alea vechi?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O sa las niste link-uri cu emoticoanele, care pot fi folosite pe TPU, desi cateva (foarte putine) din aceasta lista nu functioneaza: http://www.fetesibaieti.ro/yahoo.html si inca un site asemanator http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/ . Sa fii atent/a, sa lasi un spatiu inainte si dupa fiecare emoticoana. In caz contrar nu iti va iesi ceea, la ce te-ai asteptat. Emoticoanele sunt formate din semne, iar aici, pe TPU raportul intre minuscule si semne + cifre + majuscule este limitat. In concluzie, daca vei dori sa folosesti mai multe emoticoane intr-o postare scurta, nu vei fi lasata sa faci acest lucru - robotelul modereaza totul automat. Inca o remarca importanta - emoticoanele nu functioneaza (raman ca semne), daca sunt folosite in aceasi postare cu un link. Ca dovada - :D , 8-> (apar asa, pentru ca am folosit link-urile in aceasta postare). Cam asta e tot, ce ar trebui sa stii, inainte de a folosi emoticoanele. Succes!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. Cu mana.
2. Download

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dezistanleaza messul apoi instaleaza-l din nou si o sa iti apara din nou cele vechi big grin