| Aannooonniimm a întrebat:

Va rog spuneti-mi sh mie cum pun emoticoanele alea mari de se pot pune pe chat pe fb (nu emoticoanele astea happy, sad big grin ) cam tot la fel dar mai mari... nu pot sa inteleg cum se fac...dau funalove struck

7 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Pai in dreapta ferestrei unde scrii este un emoticon.De acolohappy

| AlexAleex a răspuns:

Merg doar pe tableta si Iphone

| pastru009 a răspuns:

Buna.Acele emoticoane functioneaza doar pe telefon si tableta. Funda? Please! t

| Aannooonniimm explică (pentru pastru009):

Păi şi pe telefon trebuie să le am eu, sau? big grin

| pastru009 a răspuns (pentru Aannooonniimm):

Trebuuie sa le ai.Le downloadezi. Sper ca am fost de ajutor. Pupici.

| Aannooonniimm explică:

Funda* scuze pentru greseala

| Aannooonniimm explică:

Vă multumesc pentru ajutor. le-am găsit!