| Andradaaaaa a întrebat:

Cum pot sa imi pun reclame pe blog? Si daca am multi vizitatori si primesc bani nu mi poayte da numai prin PayPal?

2 răspunsuri:
| Andradaaaaa explică:

Esti un prost

| Bogdan_5455 a răspuns:

Poti si sa faci asta. da intai trebuie sa te inregistrezi la un site official gen google.ro, yahoo.com aol.com thinking trebuie sa faci cereri la iei ca se te primeasca sub aripa lor si mi se pare ca la fiecare vizita primita de tine primesti 50 centi. daca ajungi mare poti sa ajungi si la 100 de euro/vizita