| KLapeman a întrebat:

Cum pot sa joc fifa10 online sau oricare fifa? fundita

Răspuns Câştigător
| gabrielle_1925 a răspuns:

Vezi tipul asta care a pus aceasta intrebare? Da click pe poza lui, arunca o privire la site-ul care il are sub nume si apoi grabeste-te sa ii trimiti un mesaj si sigur te va ajuta si te va lamuri in orice problema ai in legatura cu fifa sau fotbal. :) Chiar e pasionat si chiar stie. Pentru ca te-am pus in contact cu o astfel de persoana merit fundita! :D

http://www.tpu.ro/conversatii/ce-ati-face-cu-1-milion-de-euro/