| Macriii a întrebat:

Cum pot sa ma inscriu la National Cover Girl sau la Cover Girl? Si cine are cont pe stardoll plzz intrati la www.stardoll.com/en/user/MacryAngel
si votati`ma va rogg as vrea sa devin cuover girl sau national covergirl! A da sa nu uit...de unde potsa iau suvite de acele de par si de unde pot sa iau perucile de la rapunzel?

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

La Covergirl si National Covergirl nu te poti inscrie. Esti votata de alti membri si persoana cu cele mai multe voturi din lume castiga Covergirl, iar o persoana cu cele mai multe voturi dintr-o tara castiga National Covergirl.
Pentru peruca:
http://underneathstardoll.blogspot.com/2010/11/free-rapunzel-wig.html
...si urmeaza pasii de acolo!
Suvitele de par se pot face cu vopsea de par pe care o cumperi de la magazinul Doree daca esti superstar.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog da-mi fundita! Perucile RAPUNZEL le poti lua asa:
1scrie pe google: stardoll swan
2da mai jos si vezi ca iti arata ceva care scrie TANGLED si de acolo iti poti lua perucile la 8 sd(stardollari) si mai sunt si lucruri pe gratis!
pentru national covergirl sau covergirl nu trebuie sa participi ci sa iti decorezi cameree foarte misto si foarte cool si sa fii machiata cat super misto si funny incat membri de pe stardoll, cand te viziteaza sa le placa si sa te voteze cat mai dees si mai curand!
Sper Ca Te-Am Ajutat Cu Ceva, Nu?